RU

Злиття з регіоналами можливе лише після дискусії в Сильній Україні, - Кужель

16.08.2011, 16:06
Злиття з регіоналами можливе лише після дискусії в Сильній Україні, - Кужель - Фото
4598c9092f2797d29a7069fe765c3495.jpg

Злиття з регіоналами можливе лише після дискусії в Сильній Україні, - Кужель
Приєднання партії Сильна Україна до Партії регіонів можливо тільки після серйозної внутрішньопартійної дискусії. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявила заступник глави партії Сильна Україна Олександра Кужель (на фото), коментуючи заяву віце-прем'єра Сергія Тігіпка та голови ПР Миколи Азарова про злиття двох політсил.

"Рішення політради партії про приєднання потрібно сприймати як початок внутрішньопартійної дискусії на тему, що таке об'єднання необхідне", - наголосила Кужель.

За її словами, в своїй заяві про приєднання Сильної України до Партії регіонів Тігіпко обгрунтував позицію, яка буде обговорюватися.

Відповідаючи на питання, яка її особиста позиція з приводу злиття з Партією регіонів, вона сказала, що до обговорення цього питання в рамках внутрішньопартійної дискусії висловлювати особисту думку вважає некоректним. При цьому вона зазначила, що "партія неоднорідна, думки будуть різні, тому що не можна порівнювати регіони, наприклад, Крим та Київ".

Вона додала, що внутрішньопартійне обговорення займе близько двох місяців. Зараз члени політради роз'їхалися по регіонах, щоб на місцях організувати обговорення. Остаточне рішення буде прийнято на з'їзді, дата його ще не обговорювалася навіть заздалегідь.

Нагадаємо, раніше голова партії Сильна Україна Тігіпко заявив, що партії "потрібна консолідація" з ПР. "Цей крок піде на користь партіям і країні", - сказав віце-прем'єр.

Олександра Кужель: біографія, новини>>>
Сильна Україна: довідка, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини