RU

Жванія вважає, що Ющенко вчинив з Тимошенко не по-чоловічому

11.02.2009, 12:38

Публічна сварка Президента Віктора Ющенка і Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко на вчорашньому засіданні РНБО засвідчила про фальстарт президентської кампанії з боку глави держави. Про це заявив народний депутат Давид Жванія. За його словами, В.Ющенко "вилив відро бруду" на керівника українського уряду, і це було не по-чоловічому.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі народного депутата, Д.Жванія констатував: "Цілком очевидно, що Ющенко зібрався на другий термін, тому зараз докладає усіх зусиль, щоб підняти свій рейтинг за рахунок обливання опонентів брудом. Доказ цьому - публічне "шмагання" Прем'єра Тимошенко на вчорашньому засіданні РНБО. На жаль, цей поважний орган вже давно не вирішує проблему національної безпеки, перетворившись у майданчик для зведення політичних рахунків".

На думку Д.Жванії, можна по-різному ставитися до В.Ющенка і Ю.Тимошенко. "Але у кожного з них має бути почуття гідності. Ющенко фактично вилив відро бруду на Тимошенко, не давши можливості їй відповісти. Це не по-чоловічому. Думаю, що суспільство вкотре пересвідчилося: примирення і компромісу між Тимошенко і Ющенка не буде, адже кожний з них має президентські амбіції".

Д.Жванія закликає колег з параметру взяти на себе роль арбітра і сконцентрувати у своїх руках важелі впливу на ситуацію в країні. "Розраховувати на РНБО і Президента - марна справа. Вони не вирішують проблеми, а навпаки, заганяють їх у глухий кут", - вважає він.

Нагадаємо, вчора на засіданні РНБО між В.Ющенком і Ю.Тимошенко сталася скандальна словесна перепалка.

Давид Жванія: біографія і добірка новин>>>
Детальніше про це - в статті "Ющенко vs Тимошенко. Скандал без валідолу">>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини