RU

Жванія розповів подробиці "безпрецедентно хамських" допитів

25.07.2008, 16:07

На допитах у справі про отруєння у 2004 р. кандидата на пост Президента України Віктора Ющенка питання щодо отруєнню не ставилися. Про це заявив народний депутат України від блоку НУНС Давид Жванія на прес-конференції, яка сьогодні відбувалася у Прес-центрі Інформаційної агенції ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23).

За його словами, допити є не більш ніж інструментом тиску на всіх, хто на них викликається. "Питання з отруєння на допитах не ставляться. Слідство ведеться мляво, лише для того, щоб доповідь була, що воно ведеться. Насправді жодних мотивів говорити про те, що воно (отруєння - ред.) було, де воно було і яким чином. Принаймні, я як свідок у рамках тих допитів такого не почув", - наголосив Д. Жванія.

Д. Жванія зазначив, що інформацією про те, коли і яким чином сталося отруєння, наразі не володіє ніхто, у тому числі слідство. Крім того, він наголосив, що лише нещодавно справу про отруєння було оформлено офіційно і почалася офіційне розслідування. За його словами, усе, що відбувалося до цього, було не більш ніж інформаційним галасом в Інтернеті.

Також Д. Жванія зауважив, що свідків, що викликаються на допит допитують "безпрецедентно по-хамськи". "Я був на допитах неодноразово... Ми розмовляли. Насправді це перший прецедент, коли викликають так по-хамськи на допит свідків. Я, як народний депутат, маю певні привілеї, але навіть до будь-якого громадянина це просто недопустимо. Питання ставляться по суті не щодо отруєння, а фіксується сам факт принизливого приводу", - додав Д. Жванія.

Досьє на Давида Жванію >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини