RU

Жванія пропонує НУНС об'єднатися навколо Яценюка

15.02.2010, 11:52

Фракція "Наша Україна - Народна самооборона" має консолідуватися, щоб створити єдину політичну силу. Про це народний депутат від НУНС Давид Жванія заявив в ефірі програми "Чорне і біле". На його думку, консолідуючою політичною фігурою і центром фракції може виступити Арсеній Яценюк - "найрезультативніший кандидат у президенти фракції НУНС".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Д.Жванії, консолідація потрібна фракції НУНС, оскільки за період виборчої кампанії вона "сильно разбалансувалася". "У НУНС утворилися різні групи і групки, які мають розуміти, що якщо вони не об'єднаються, то на них чекає не дуже райдужне майбутнє. Треба прийняти принципове рішення, об'єднати зусилля всіх політгруп, які перебувають на одному електоральному полі, і створити єдину політичну силу", - наголосив Д.Жванія.

Говорячи про можливий центр нової політичної сили, Д.Жванія зазначив: "У фракції були деякі кандидати у президенти, і не один з них у свій час не був підтриманий НУНС. Сьогодні йдеться про те, що, виходячи з результатів виборів, треба підтримати того кандидата, який буде готовий працювати на консолідацію фракції... Арсеній Яценюк - найрезультативніший кандидат у президенти фракції НУНС, який демонструє, що готовий до діалогу. Наразі він розглядається як один з можливих центрів об'єднання".

Нагадаємо, фракція НУНС зараз "розколена" на декілька політичних груп: група "Єдиного центру" Ігоря Криля (а фактично - Віктора Балоги), група "За Україну" В’ячеслава Кириленка, група "Народна самооборона" і частина прихильників Миколи Мартиненка.

Давид Жванія: біографія та добірка новин>>>
НУНС: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини