RU

Жванія представить свою депутатську групу "Право вибору"

22.06.2010, 13:55

Народний депутат від НУНС Давид Жванія, який минулого тижня перейшов у коаліцію "Стабільність і реформи", завтра на прес-конференції презентує нову депутатську групу "Право вибору". У презентації візьмуть участь нардепи Олег Новіков і Віктор Шемчук.

Нагадаємо, минулої п'ятниці до коаліції "Стабільність і реформи" приєдналися ще шість депутатів від фракції НУНС. Новими членам парламентської більшості стали Валерій Борисов, Давід Жванія, Олег Новіков, Сергій Харовський, Віктор Шемчук і Володимир Марущенко. Тепер коаліція нараховує 256 депутатів, з яких регіоналів, комуністів і литвинівців - тільки 219.

Коментуючи крок депутатів від НУНС, Юрій Луценко вчора заявив, що Д.Жванія "купує" соратників з "Народної самооборони" прямо в кабінеті глави Апарату ВР. "Верх цинізму у тому, що ці торги ведуться в кабінеті глави апарату Верховної Ради, у присутності глави ніби опозиційної фракції НУНС, бізнес-партнер якого, Давид Жванія, купує людей, пропонуючи відразу відкрити валізи. Ці валізи виставлені прямо під стіночкою", - заявив він. Говорячи про приклади такого підкупу, Ю.Луценко сказав: "Наприклад, Олег Новіков. Таким, як він, абсолютно тупо пропонують взяти півтора мільйона доларів, поки дають, і ще 25 тисяч доларів отримувати щомісяця!"

У відповідь прес-служба Д.Жванії поширила заяву з попередженням: якщо Юрій Луценко продовжить звинувачувати Давіда Жванію у підкупі народних депутатів і "переманюванні" їх у коаліцію з Партією регіонів, то відповідатиме за свої слова у суді.

Давід Жванія: біографія та добірка новин>>>
Коаліціада: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини