RU

Жванія пояснив, чому вступив у партію Стретовича

19.07.2010, 12:05

Народний депутат від НУНС Давід Жванія прийняв рішення про вступ у партію Християнсько-демократичний союз, лідером якої є його колега з фракції Володимир Стретович, тому що "суспільство вимагає нової якості політики".

"В Україні настала ера ідеологічних довготривалих політичних проектів, тому що суспільство перенасичилося персональними політичними брендами", - зазначив Д.Жванія, якого цитує його прес-служба.

Політик також наголосив, що йому близькі цінності християнської демократії. "У свій час саме вони стали основою об'єднання Німеччини, а в українських реаліях можуть стати ефективним щепленням від того, що роздирає країну політичного популізму і демагогію", - зазначив він.

Д.Жванія також висловив впевненість у тому, що група "Право вибору" стане носієм християнсько-демократичної ціннісної моделі у рамках парламенту. "Я впевнений, що знайду в цьому підтримку серед своїх колег з групи, і ми станемо гарантом політичної консолідації у Верховній Раді", - заявив народний депутат.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Д.Жванія офіційно став членом партії ХДС. Передбачається, що група "Право вибору" буде перейменована у групу "Християнсько-Демократичного Союзу", яка вже до місцевих виборів буде трансформована у парламентську фракцію ХДС.

Давід Жванія: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини