RU

Жванія подав до суду на заступника глави Секретаріату Президента

01.12.2008, 12:59

Народний депутат України, член депутатської групи "Народна самооборона" Давид Жванія подав позовну заяву про захист честі, гідності і ділової репутації порти заступника глави Секретаріату Президента України Ігоря Пукшина за висловлювання про причетність Д. Жванії до отруєння Президента України Віктора Ющенка.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Народної самооборони", позов подано до Печерського районного суду міста Києва.

У свою чергу представник інтересів позивача у суді Геннадій Москаль додав, що Д. Жванія звернувся до суду для відшкодування завданих моральних збитків І. Пукшиним. Сума відшкодування становить 300 тис. грн.

Нагадаємо, адвокати Д. Жванії готували позовну заяву проти заступника глави Секретаріату Президента І. Пукшина ще у вересні.

Раніше сам Д. Жванія заявляв про свій намір звернутися до суду. Зокрема, на прес-конференції в ІА ЛІГАБізнесІнформ він сказав щодо представників Секретаріату Президента: "І честь і гідність свою я буду захищати". Д. Жванія повідомив, що обов'язково оскаржуватиме заяву І. Пукшина про причетність Д. Жванії до отруєння. "Я обов'язково буду оскаржувати заяву Пукшина. Я знайду юридичні формулювання, щоб відстояти свою честь і гідність", - сказав він.

До цього заступник глави Секретаріату Президента України І. Пукшин заявляв, що він розцінює відмову народного депутата Д. Жванії свідчити у Генеральній прокуратурі у справі про отруєння В. Ющенка як "зухвалий демарш, який порушує кримінально-процесуальне законодавство".

Досьє на Давида Жванію >>>
Досьє на Ігоря Пукшина >>>
Все про отруєння Віктора Ющенка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини