RU

Жванія не дасть Тимошенко грошей на вибори Президента

13.10.2009, 13:56

Народний депутат Давид Жванія не має наміру фінансувати президентську кампанію Юлії Тимошенко. Про це він заявив в ексклюзивному інтерв'ю кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ. За його словами, багато грошей Ю.Тимошенко і не знадобиться - кампанія буде короткою і дешевою.

Зокрема, відповідаючи на питання, якою буде його роль у фінансуванні виборів, Д.Жванія сказав: "Ніякої. Мене ніхто про це й не просив. Ці вибори будуть найдешевшими за всю історію. Ось Президент критикував, що політики розгорнули велику білборд-кампанію. Так, вона велика, але майже безкоштовна. Вартість рекламних площ впала у десятки і сотні разів. Багато хто готовий що завгодно на біл-борди повісити, лише б не були порожніми. Особливо в регіонах. Це ще й найкоротші вибори. Багато грошей кандидати навіть не встигнуть витратити. Тим більше, ось скажіть, Тимошенко треба платити за ефіри? Вона й так з телевізора не зникає".

За його словами, в 2004 році він дійсно фінансував кампанію кандидата в президенти Віктора Ющенка, але тоді й ситуація була іншою: "Так, це було. Але тоді фінансування було ускладнене. У 2004 році нам не давали ефір. Для Ющенка потрапити в телевізор - це була фантастика. А сьогодні у нас свобода слова, фінансування виборів - відкритий процес. Ніхто за це заводи не закриває, кримінальні справи не порушує, і нікого у в'язницю не посадять".

Нагадаємо, раніше Д.Жванія зізнавався, що за весь час своєї дружби з В.Ющенком і його політичним табором витратив на їхнє політичне просування близько $40 мільйонів "живих грошей".

Детальніше про це читайте в інтерв'ю з Д.Жванією>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини