RU

Журналістку ЛІГАБізнесІнформ викликають до суду у справі Тітушка

21.06.2013, 15:24
Журналістку ЛІГАБізнесІнформ викликають до суду у справі Тітушка - Фото
d895960d3601e10bdc51ea225b4c1f59.jpg
Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, засідання призначено на 1 липня на 10:00 годин. Рішення на підготовчому засіданні ухвалила суддя Лариса Радунська.

На прохання прокурора прийнято рішення викликати у якості свідків на судове засідання співробітника міліції Сергія Громського, а також журналістів Наталю Тарасовську (ЛІГАБізнесІнформ), Валерію Івашкіну і Дмитра Ліпавського.

Суд відмовив представникам потерпілих - журналістів Ольги Сніцарчук і Влада Соделя - у клопотанні про арешт майна Тітушка на забезпечення позову про відшкодування моральної та матеріальної шкоди.

Суддя пояснила своє рішення тим, що в документі немає переліку майна, що належить Тітушку, підтвердження прав власності на нього, а також інформації про його вартість. Запобіжний захід у вигляді застави суд не змінив.

Пред'явлена ​​Тітушку сума моральної та матеріальної шкоди відповідає сумі застави, внесеної за його звільнення з-під варти - 22940 грн.

Нагадаємо, Шевченківського райуправління міліції у зв'язку з подіями 18 травня в центрі Києва розслідується кримінальна виробництво за ч.2 ст.296 КК України (хуліганство) та ч.1 ст.171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини