RU

Журналістка СТБ, яка проти сюжетів про "покращення", звільнилася

17.08.2012, 17:01
Журналістка  СТБ, яка проти сюжетів про
Наталія Соколенко (фото - особистий facebook)
Учасниця руху Стоп Цензурі, журналістка Наталія Соколенко оголосила про свій відхід з телеканалу СТБ - їй набридло приймати участь в "обдуренні мільйонів людей". Про це вона написала в блозі на Українській правді.

"Немає в природі політика з прізвищем Королевська. Це вигадка влади для одурманення людей, які ненавидять регіоналів. Це абсолютно очевидно для читачів УП. Проте неочевидно для багатомільйонної аудиторії моїх Вікон телеканалі СТБ. В Вікнах Королевська представляється як реальний політик, який щось вважає, вирішує, чи збирається робити, але це неправда. Гроші на рекламу - не її гроші. Слова (до речі, українською цей міраж так і не заговорив) - не її, а загону бездарних спічрайтерів, які, як в анекдоті про студента-біолога "якби в риби було хутро, там водилися б воші ", пишуть їй під копірку на будь-яку подію один текст про ідеї "пакращення" в області малого бізнесу", - пише Соколенко.

При цьому журналістка додає, що сама ні одного сюжету ні про Королевську, ні про "пакращення" Януковича, Азарова або інших не зробила. "Але мені все одно соромно. Тому я написала заяву про звільнення за власним бажанням ... І приберіть ваших дітей від блакитних екранів", - зазначила вона.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини