RU

Журналісти склали ТОП-10 ворогів преси в Україні

06.06.2013, 15:34
Журналісти склали ТОП-10 ворогів преси в Україні - Фото
Фото: azarov.ua
Незалежна медіа-профспілка України та Інститут масової інформації оприлюднили антирейтинг Вороги преси в Україні 2012. Організатори рейтингу звертають увагу громадськості і особливо підкреслюють той факт, що дев'ять з учасників ТОП-10 є чинними чиновниками і депутатами.

Перша трійка - прем'єр-міністр Микола Азаров, президент Віктор Янукович і міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко. Останній, на думку експертів, відповідальний за участь міліції у перешкоджанні законній професійній діяльності журналістів, за бездіяльність міліціонерів, присутніх на місцях скоєння злочинів, за відсутність прогресу в розслідуваннях за фактами нападів на журналістів.

На четвертому місці - регіонал  Віталій Журавський, який ініціював повернення до репресивної практиці кримінального покарання журналістів за наклеп. На п'ятому - перший віце-прем'єр Сергій Арбузов, відповідальний за повернення до практики темників з рекомендаціями ЗМІ про те, як правильно писати матеріали і робити сюжети про події в країні. На шостому місці - керівник апарату парламенту Валентин Зайчук відповідальний за системні відмови в наданні журналістам інформації та перешкоджання законній професійній діяльності.

Крім того, до списку потрапив генеральний прокурор Віктор Пшонка за відсутність прогресу в розслідуваннях побиттів журналістів і народний депутат з фракції Батьківщини Микола Княжицький - за "знищення репутації опозиційного телеканалу ТВі".

Також у списку - начальник Управління державної охорони Сергій Кулик, відповідальний за системні випадки перешкоджання працівниками управління виконання обов'язків журналістів і гендиректор холдингу 1+1 медіа Олександр Ткаченко - за дискредитацію агентства УНІАН, за тиск на журналістів, а також через вигадані новини про людей в костюмах ведмедів, які нібито стежили за депутатом Сергієм Власенком.

Джерело: ІМІ
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини