Журналісти протестують в Раді проти голосування чужими картками

Журналісти протестують в Раді проти голосування чужими картками - Фото
Источник фото: народного депутата Остапа Семерака з Facebook
12.04.2012, 10:55

Рух "Чесно" нагадав депутатам про Конституцію

Журналісти, представники руху "Чесно", які протягом цього пленарного тижня фіксують порушення Конституції депутатами України та їх голосування картками своїх сусідів, розмістили в ложі преси плакат з написом "Не забажай картки сусіда свого, голосуй чесно!"

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, представники руху роздають листівки з нагадуваннями про конституційну вимогу голосувати персонально і пропозицією внести зміни до Конституції України щодо дострокового припинення повноважень нардепа. Проектом пропонується доповнити статтю 81 Конституції України частиною 5 такого змісту: "У разі невиконання вимоги щодо персонального голосування на засіданні Верховної Ради України повноваження народного депутата України припиняються достроково, за рішенням суду".

Нагадаємо, депутати продовжують розгляд Кримінального процесуального кодексу України. У секторі більшості під час голосувань присутні близько ста осіб. При цьому представники більшості голосують за статті більш ніж 250 картками. Депутати бігають по рядах і натискають по кілька кнопок для голосування. Нагадаємо, що відповідно до статті 84 Конституції, голосування на пленарних засіданнях Верховної Ради здійснюється народним депутатом персонально.