RU

Журналісти протестують в Раді проти голосування чужими картками

12.04.2012, 10:55
Журналісти протестують в Раді проти голосування чужими картками - Фото
Фото: народного депутата Остапа Семерака з Facebook
Журналісти, представники руху "Чесно", які протягом цього пленарного тижня фіксують порушення Конституції депутатами України та їх голосування картками своїх сусідів, розмістили в ложі преси плакат з написом "Не забажай картки сусіда свого, голосуй чесно!"

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, представники руху роздають листівки з нагадуваннями про конституційну вимогу голосувати персонально і пропозицією внести зміни до Конституції України щодо дострокового припинення повноважень нардепа. Проектом пропонується доповнити статтю 81 Конституції України частиною 5 такого змісту: "У разі невиконання вимоги щодо персонального голосування на засіданні Верховної Ради України повноваження народного депутата України припиняються достроково, за рішенням суду".

Нагадаємо, депутати продовжують розгляд Кримінального процесуального кодексу України. У секторі більшості під час голосувань присутні близько ста осіб. При цьому представники більшості голосують за статті більш ніж 250 картками. Депутати бігають по рядах і натискають по кілька кнопок для голосування. Нагадаємо, що відповідно до статті 84 Конституції, голосування на пленарних засіданнях Верховної Ради здійснюється народним депутатом персонально.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини