RU

У ЗМІ потрапили копії Меморандуму України і Митного союзу

30.05.2013, 17:09
У ЗМІ потрапили копії Меморандуму України і Митного союзу - Фото
Фото: ЕРА
Згідно з меморандумом про поглиблення взаємодії між Євразійською економічною комісією (ЄЕК) і Україною, схваленому в Астані на засіданні Вищої Євразійської економічної ради (ВЕЕС), Україні надається право бути присутніми на відкритих засіданнях ВЕЕС, а також без права участі у прийнятті рішень присутнім на засіданнях ВЕЕС і на засіданнях колегії ЄЕК. Це випливає з копій документів, оприлюднених ZN.UA.

Україна зможе також отримувати копії документів, прийнятих ВЕЕС і ЄЕК, за винятком документів, що містять інформацію обмеженого поширення (конфіденційних і для службового користування) і направляти свої пропозиції в ЄЕК.

Зі свого боку Україна декларує наміри дотримуватися принципи, зафіксовані в документах, що формують договірно-правову базу Митного союзу і Єдиного економічного простору, і утримуватися від дій і заяв, спрямованих проти інтересів Митного союзу і Єдиного економічного простору. І в цілях забезпечення взаємодії в рамках меморандуму та обговорення питань, пов'язаних з подальшим поглибленням співробітництва, визначає свого представника, наділеного необхідними повноваженнями.

Згідно з текстом документа, меморандум не є міжнародним договором і не створює прав і зобов'язань, регульованих міжнародним правом.

Нагадаємо, Віктор Янукович після зустрічі в Астані повідомив, що меморандум про участь України в роботі Митного союзу буде підписаний в найближчі дні на саміті СНД у Мінську прем'єр-міністром України. "Таке дано доручення, і рішення таке прийняте сьогодні Радою глав держав Митного союзу", - заявив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини