RU

Журналісти Інтера відкрито заявили про цензуру на телеканалі

21.02.2014, 16:50
Журналісти Інтера відкрито заявили про цензуру на телеканалі - Фото
189dd69edce94e63bbe92c15d08b0fbd.jpg
Сьогодні, 21 лютого, ряд співробітників Національних інформаційних систем (НІС) - новинного продакшну телеканалу Інтер, звернулися з відкритим листом до керівництва, в якому заявили про свою незгоду з редакційною політикою каналу. Лист підписали 16 журналістів, редакторів та операторів, повідомляє Телекритика.

Заява зроблена у зв'язку з тим, що з грудня 2013 року випуски новин телеканалу перетворилися з "просто провладних в пропагандистські з усіма відповідної симптомами (перекручування та замовчування фактів, відсутністю балансу як у сюжетах, так і у випуску)", сказано в листі. Журналісти зажадали керівництво каналу "повернутися до стандартів журналістики, об'єктивно висвітлювати події на Майдані і в регіонах, а не пересмикувати факти і утриматися від маніпуляцій".

"Ми, журналісти НДСу просимо вас повернутися до стандартів журналістики, об'єктивно висвітлювати події на Майдані і в регіонах, а не пересмикувати факти і утриматися від маніпуляцій. Ці два місяці ми намагалися боротися за кожне слово в матеріалах. Їх правили не раз, змінюючи до невпізнання. Нам вказували - кого записувати і які саме слова з інтерв'ю повинні бути в ефірі. Об'єктивні матеріали часто не видавали. Ми не можемо працювати в умовах, коли нам в обличчя кажуть, що ми брешемо, - наголошується у відкритому листі. - Хочемо нагадати, що будь-яке підприємство - це система, в якій працюють рівні люди. Так як ми теж відповідальні за той продукт, який випускає НІС - вважаємо себе зобов'язаними попередити наших глядачів у тому, що не згодні з редакційною політикою каналу".

111.jpg

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини