RU

Журналісти готові почати всеукраїнський страйк, - Стець

01.10.2012, 12:28
Журналісти готові почати всеукраїнський страйк, - Стець - Фото
Юрій Стець
Голлва парламентського комітету з питань свободи слова Юрій Стець озвучив вимоги журналістів - завтра першим питанням скасувати законопроект про наклеп. Про це він заявив на засіданні погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Стець підкреслив, що країна стоїть на порозі журналістської революції. Якщо вимоги журналістів, які зібралися під стінами Верховної Ради, не будуть виконані, вони погрожують оголосити всеукраїнський журналістський страйк. "Тих депутатів від Партії регіонів, які зараз думають, що це буде означати, що журналісти просто не будуть працювати і, слава богу, не будуть бачити, що відбувається в округах з підкупом, повинен заспокоїти: журналістські страйки виглядають по-іншому. В тому числі і відносно тих депутатів, які не розуміють, що таке право на професію", - сказав Стець.

Спікер Володимир Литвин зазначив, що ознака сильної позиції - вміння визнати свою помилку. "Допустили помилку - потрібно проголосувати без будь-яких взаємних звинувачень", - сказав він.

На уточнююче запитання Стеця, чи правильно він зрозумів, що завтра питання про скасування скандального законопроекту буде розглянуто, Литвин відповів: "Я пропоную поставити, розглянути і прийняти рішення, без обговорень".

Нагадаємо, сьогодні під будівлею комітетів Верховної Ради зібралися кілька сотень журналістів, які вимагають скасувати законопроект про наклеп, проголосований у першому читанні. Представники українських ЗМІ вимагають від членів погоджувальної ради парламенту внести до порядку денного Верховної Ради на 2 жовтня постанову про скасування рішення про прийняття в першому читанні законопроекту депутата Віталія Журавського, а від депутатів - проголосувати за цей документ. Законопроект пропонує повернути до Кримінального кодексу та КПК статтю "Наклеп" (свідомо помилкова інформація), яка передбачає посилення покарання аж до тюремного терміну.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини