RU

Журналістів ТВі позбавили телекамер, вони кличуть на акцію

25.04.2013, 23:55
Журналістів ТВі позбавили телекамер, вони кличуть на акцію - Фото
763f017327d42374139236120e392be3.jpg

У журналістів телеканалу ТВі забрали телекамери. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомила керівник прес-служби каналу Лана Самохвалова.

За інформацією журналістки Юлії Банкової, камери каналу ТВі почали видавати тільки за підписом голови інформаційного мовлення Єгора Чечеринди.

Керівник прес-служби телеканалу зазначає, що є інформація про те, що оновлений менеджмент ТВі підшукує нове приміщення.

"Творчий колектив ТВі вирішив звернутися до громадських активістів, письменників, музикантів, художників небайдужих до долі телеканалу за порадою, підтримкою або оцінкою наших дій. Ми чекаємо вас у п'ятницю о 12 годині дня біля телеканалу ТВі за адресою вул. Гайдара, 50", - йдеться в повідомленні.

Голова прес-служби каналу зазначає, що "зіткнувшись із проявами цензури у перші ж дні, ми не маємо гарантії, що незалежність телеканалу буде збережена". "Ми не можемо погодитися з тим, в який спосіб люди, які називають себе новими інвестором та менеджментом отримали контроль над каналом. Саме тому ми вирішили не виходити в ефір і таким чином привернути увагу до подій, які відбулись", - підкреслюється в повідомленні.

"Аби зберегти ТВі, як один з небагатьох незалежних телеканалів і гарантувати глядачам, що канал і надалі залишиться простором без цензури, ми висунули до людей, які називають себе новими керівниками ТВі, ряд вимог і очікуємо їхньої реакції. В результаті уже четвертий день ТВі не виходить в ефір у звичному режимі", - пояснює глава прес-служби телеканалу.

Нагадаємо, днями телеканал ТВі змінив власників . Це супроводжувалося скандалом. Інвестора Костянтина Кагаловського повідомили, що він більше не пов'язаний із каналом. Новим інвестором став Олександр Альтман. Було звільнено генерального директора ТВі Наталю Катеринчук. Замість неї посаду зайняв Артем Шевченко, до недавніх пір - ведучий програми "Знак оклику!". Його було внесено до держреєстру як правомочного гендиректора ТВі.

Нове керівництво заявило, що попередній власник планував продати канал бізнесменам, пов'язаним із нинішньою українською владою. Сам Кагаловський називає те, що відбувається рейдерським захопленням і має намір повернути контроль над каналом. На його думку, всі документи нового власника - підробка. Більшість журналістів каналу підтримало Кагаловського і вирішили не виходити в ефір.

Новина дня: боротьба за ТВі загострюється

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини