RU

Журнал Корреспондент змінив головного редактора

18.11.2013, 15:49
Журнал Корреспондент змінив головного редактора - Фото
Віталій Сич (фото - особиста сторінка в Facebook)
Віталій Сич, який до сьогоднішнього дня очолював журнал Кореспондент, прийняв рішення покинути редакцію за взаємною згодою сторін.

"Я очолював журнал Корреспондент десять з половиною років і за цей час зробив все що міг, щоб перетворити видання на лідера ринку. Я раніше прийняв для себе рішення піти, про що завчасно попередив нових власників. Упевнений, що призначення нового редактора, що має великий досвід редакторської роботи, забезпечить наступність редакційної політики і збереження високих стандартів видання", - сказав Сич, слова якого наводить прес-служба UMH.

У свою чергу Андрій Овчаренко зазначив, що перед ним стоять великі завдання, поставлені у зв'язку з об'єднанням редакції та сайту. "Пріоритетом у моїй новій посаді стане продовження традицій, закладених Віталієм Сичем", - підкреслив він.

Журнал і сайт Корерспондент належать медіахолдингу UMH, який нещодавно був куплений групою компаній ВЕТЕК  Сергія Курченка. Повний контроль над холдингом перейшов до керуючої компанії ВЕТЕК медіа, яку очолює російський медіаменеджер Юрій Ровенський. Після закриття угоди UMH покинули кілька топ-менеджерів з команди Ложкіна.

Крім журналу Корреспондент, холдингу UMH належить журнал Forbes. Нещодавно майже всі журналісти журналу і сайту звільнилися на знак протесту проти цензури. Відразу після того, як стало відомо про те, що UMH продається Сергію Курченку, Володимир Федорин (на той момент - головний редактор Forbes-Україна) подав у відставку, мотивуючи це планами нових власників. "Я вважаю продаж Forbes Україна кінцем проекту в його нинішньому вигляді. Я переконаний, що покупець переслідує одну з трьох цілей (або всі три відразу): заткнути журналістам рот перед президентськими виборами, обілити власну репутацію, використовувати видання для вирішення питань, які не мають нічого спільного з медіа-бізнесом ", - говорив тоді Федорин.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини