RU

Журналісти збираються пікетувати резиденцію Януковича

03.06.2011, 17:55
Журналісти збираються пікетувати резиденцію Януковича - Фото
85225c2c910e1b7e3411c35ee8c350d1.jpg

Журналісти збираються пікетувати резиденцію Януковича
У понеділок, 6 червня, у День свого професійного свята українські журналісти з громадського руху Стоп цензурі! будуть вимагати виконання обіцянки президента України Віктора Януковича продемонструвати свою резиденцію "Межигір’я". Журналісти проведуть мирну акцію у селі Нові Петрівці біля в'їзду в президентську резиденцію.

Як зазначають у русі, мета акції - добитися прозорості мешкання президента у резиденції, яка періодично стає об'єктом журналістських розслідувань. "Виконавши свою обіцянку, надану рівно рік тому в День журналіста, президент міг би продемонструвати політичну відповідальність та істинний намір боротися з корупцією", - вважають журналісти, слова яких цитує Телекритика.

Нагадаємо, минулого року на прес-конференції президент Янукович запросив пресу в свою резиденцію у "Межигір’я". "Збираємося, прямо зараз поїдемо", - запропонував він у відповідь на питання, коли ж відбудеться такий візит. "Скільки вам треба? Автобус? Два? Три? Ганно Миколаївно (Герман, - ред.), організуйте! Тільки майте на увазі, що у мене там півтора гектара, де я власник, далі заборонено. Я вас на ці півтора гектара запрошую, я відкритий", - заявив він.

Герман пообіцяла виконати доручення глави держави. Однак обіцяна поїздка зірвалася. Через півгодини очікування під стінами Адміністрації президента до журналістів спустилася Герман і заявила, що не впоралася з організацією. Пізніше президент сам пояснив, що "іноді не може давати вказівки своїй охороні".

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини