RU

Журналістів під "Межигір’ям" зустріли міліція і глава сільради

06.06.2011, 10:20
Журналістів під
d981ade29fc394b12645e3dfba4d2aaf.jpg

Журналістів під "Межигір’ям" зустріли міліція і глава сільради
Близько 60-ти журналістів прибули під резиденцію президента України у Межигір’я для того, щоб проконтролювати виконання рішення суду, який заборонив руху "Стоп цензурі!" провести акцію під входом у президентське житло.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, журналістам невідомо, чи є зараз у резиденції сам президент, оскільки до цього він був у Криму. Біля входу присутні кілька співробітників міліції, які просять журналістів не займати проїжджу частину.

Крім того, до представників ЗМІ вийшов глава Новопетрівської сільради Родіон Старенький, за позовом якого суд і заборонив акцію. Чиновник заявив, що дорога під "Межигір’я" - не місце для проведення акцій, оскільки "тут живуть, працюють, відпочивають люди". На питання, чи надходили конкретні скарги від жителів у зв'язку з проведенням тут акцій, він відповів, що таких скарг не було.

На питання, чи може він документально підтвердити, чим тоді мотивується судова заборона, Р. Старенький не відповів.

У свою чергу, журналісти у розмові з Р.Стареньким повідомили, що ніякої акції під "Межигір’ям" сьогодні не проводять: кожний з тих, що зібрався приїхати з власної ініціативи, символіка організації "Стоп цензурі!" не використовується.

Нагадаємо, у понеділок, 6 червня, у День свого професійного свята журналісти з громадського руху "Стоп цензурі!" планували провести мирну акцію у селі Нові Петрівці у в'їзді у резиденцію президента. Журналісти хотіли вимагати виконання обіцянки президента показати їм "Межигір’я". Пізніше Київський окружний адмінсуд задовольнив позов Новопетрівскої сільради Вишгородського району Київської області про заборону на проведення акції руху "Стоп цензурі!" біля резиденції президента України.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>
Приватизація "Межигір’я": добірка новин>>>
Свобода слова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини