RU

Журналістів не пустили до Ющенка. Хоча обіцяли

27.02.2009, 15:25

Нарада Президента України Віктора Ющенка з банкірами пройде у закритому режимі, незважаючи на те, що прес-служба глави держави раніше проводила акредитацію представників ЗМІ для висвітлення заходу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в останню мить перед тим, як представники преси мали зайти у залу засідань в Секретаріаті Президента, прес-служба глави держави оголосила, що В.Ющенко хвилину тому повідомив, що нарада пройде у закритому режимі.

При цьому при вході в Секретаріат охорона влаштувала журналістам справжній "обшук": речі представників преси не лише ретельно перевірили на рентгенівських установках, але й піддали тривалій ручній перевірці з боку охоронців Секретаріату Президента.

Нагадаємо, представників преси не запросили і на сьогоднішнє засідання Ради національної безпеки і оборони України під головуванням Президента. Засідання РНБО, повідомила прес-служба глави держави, пройде у робочому режимі. Інформацію про перебіг засідання по його завершенні обіцяє обнародувати прес-служба апарату Радбезу.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини