RU

Регіонал внесе новий законопроект про лікування ув'язнених

14.11.2013, 12:49
Регіонал внесе новий законопроект про лікування ув'язнених - Фото
Віталій Журавський
Народний депутат з фракції Партії регіонів  Віталій Журавський сьогодні знову зареєструє зниклий вчора законопроект - до лікування Тимошенко він не має ніякого відношення. Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, про це Журавський заявив сьогодні на засіданні робочої групи з відпрацювання проектів законів про лікування ув'язнених за кордоном.

Реагуючи на репліку депутата від Батьківщини Андрія Кожем'якіна щодо зареєстрованого та зниклого вчора законопроекту Журавського, регіонал сказав: "Те, що ви продемонстрували  мені не належить".

Журавський пояснив, що в його законопроекті йшлося про зміни до двох статей Кримінального кодексу - в статтю щодо невиплат зарплат, стипендій і пенсій та до статті про фінансування тероризму. Зміни стосувалися приведення статей у відповідність з новим Кримінальним процесуальним кодексом.

За словами регіонала, пропоновані ним зміни дозволять підозрюваним реабілітуватися на будь-якій стадії кримінального провадження, збільшити кількість розкритих справ, пов'язаних з фінансуванням тероризму, і сприятимуть захисту інтересів потерпілих без заходів кримінальної відповідальності . Депутат також підкреслив, що сьогодні даний законопроект буде зареєстрований під новою назвою.

Нагадаємо, раніше на засіданні робочої групи Журавський озвучив свої пропозиції з приводу можливості лікування ув'язнених за кордоном. Відповідно до пропозицій депутата, рішення про відправку ув'язненого за кордон приймає суд. У розпорядженні суду має бути висновок українських медиків про неможливість лікування укладеного в Україні. Іноземна клініка повинна підтвердити наявність такого захворювання. З країною, в яку вирушає ув'язнений, має бути договір про правову допомогу.

28 листопада о Вільнюсі планується підписання угоди про асоціацію України з ЄС та створення зони вільної торгівлі з ЄС. Однак для цього потрібно виконати ряд вимог, основна - звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Досьє на Віталія Журавського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини