RU

Жодних привілеїв в ув'язненні Тимошенко не отримає

26.10.2011, 13:22
Жодних привілеїв в ув'язненні Тимошенко не отримає - Фото
707917e903f1baa7f17b446d82cda729.jpg

Жодних привілеїв в ув'язненні Тимошенко не отримає

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко у разі, якщо вирок набере законної сили, відбуватиме покарання у виправній установі на загальних основах. Про це на прес-конференції заявив помічник голови Державної пенітенціарної служби Ігор Андрушко.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, зокрема, відповідаючи на питання, чи існують окремі установи для засуджених чиновників, Андрушко наголосив: "Є установи для осіб, які займали посади в правоохоронних органах, здійснили злочин, і судом призначено відбування покарання у вигляді позбавлення волі. Про високих посадових осіб мова в законодавстві не йде".

"На сьогоднішній день мова про виокремлення такої категорії осіб або створення якихось конкретних установ не йде. Це питання не розглядається, у мене такої інформації немає", - додав він.

У свою чергу, начальник департаменту кримінально-виконавчої інспекції та соціально-психологічної роботи із засудженими Державної пенітенціарної служби України Олег Янчук додав, що існування окремих тюрем для колишніх працівників міліції пов'язано з тим, що ці співробітники безпосередньо працювали із засудженими: "Вони їх затримували, засуджували, звинувачували. Тому зрозуміло, що таку людину в середовище засуджених вміщувати не можна, тому що до неї буде вкрай негативне ставлення".

"Відносно високих посадових осіб, в чому може бути логіка, щоб їх тримати в окремих установах?" - спитав Янчук.

Нагадаємо, 11 жовтня Тимошенко була засуджена до семи років позбавлення волі і виплати компенсації НАК Нафтогаз України.

У понеділок ввечері екс-прем'єр передала окрему апеляцію на цей вирок через керівництво Лук'янівського слідчого ізолятора. Вчора другу апеляційну скаргу на реєстрацію в Печерський районний суд Києва приніс захист Тимошенко.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини