RU

Життю Надії Савченко загрожує реальна небезпека - МЗС

03.02.2015, 16:29
Життю Надії Савченко загрожує реальна небезпека - МЗС - Фото
62acc9e2ddab774605f853c7ecd08eaf.jpg
Відповідальність за життя і здоров'я Надії Савченко лежить на Російській Федерації. Про це сьогодні на брифінгу повідомив речник МЗС Євген Перебийніс, передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ.

Він підкреслив, що Росія ніяк не відреагувала на вимогу Парламентської асамблеї Ради Європи негайно звільнити Надію Савченко та інших українських політв'язнів. Перебийніс також нагадав, що Савченко оголосила голодування, що триває більше 50 днів, що, за висновками лікарів, є критичним періодом.

"Її життю загрожує реальна небезпека. Ігноруючи думку світової громадськості і продовжуючи незаконно утримувати під вартою нашу співвітчизницю за сфальсифікованими звинуваченнями, Росія демонструє відверту неповагу до авторитету міжнародних інститутів і грубо порушує свої зобов'язання як члена Ради Європи. Ми вимагаємо від Росії негайно звільнити Надію Савченко та всіх інших політичних в'язнів громадян України, припинити практику недопуску консульських посадових осіб України до наших затриманим громадянам, допустити до них міжнародних спостерігачів, у тому числі представників ПАРЄ. Відповідальність за життя і здоров'я Надії Савченко повністю лежить на Російській Федерації. Досвід справи Сергія Магнітського свідчить про те, що наші побоювання небезпідставні", - сказав він.

Речник МЗС підкреслив, що Україна закликає світову спільноту посилити тиск на Росію з тим, щоб змусити її припинити практику захоплення заручників, фальсифікації звинувачень і здійснення репресій проти невинних громадян України.

Раніше голова міжнародного комітету Держдуми РФ і глава російської делегації в ПАРЄ Олексій Пушков заявив, що Російська Федерація після позбавлення права голосу в Парламентській асамблеї Ради Європи не допустить в країну представників двох місій ПАРЄ: по Надії Савченко та з прав людини в Криму.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини