RU

Єжель: На засіданні РНБО кадрові рішення не приймалися

08.07.2010, 17:55

На засіданні Ради національної безпеки і оборони, яке пройшло сьогодні, кадрові рішення щодо керівного складу Міністерства оборони прийняті не були. Про це заявив Міністр оборони України Михайло Єжель.

"Радою національної безпеки і оборони прийняті рішення, які стосуються розвитку Збройних Сил. Президент дав доручення працювати для того, щоб стан Збройних Сил був на гідному рівні", - сказав Міністр, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ. Відповідаючи на питання журналістів щодо чуток про своє звільнення М.Єжель сказав: "Я перед вами. Живий і здоровий. Жодних кадрових призначень немає, жодних провокацій. Все у Збройних Силах залежить від мене. До нас є дуже багато питань, тому Президент визначив для нас конкретні завдання".

Народний депутат від Партії регіонів Олександр Кузьмук повідомив, що рішенням РНБО перед керівництвом Міноборони поставлені завдання про розроблення стратегічних документів про вдосконалення системи керівництва Збройними Силами і вдосконалення структури Міноборони. Відповідні документи, за його словами, повинні бути розроблені до кінця липня. Відповідаючи на питання кадрових перестановок, О.Кузьмук зазначив: "Президент жорстко ставиться до всіх керівників Міноборони і Генштабу, всі чітко попереджені і він поставив завдання з наведення порядку в Збройних Силах і вдосконалення структури".

Михайло Єжель: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини