RU

Жебрівський: Справжню Україну треба будувати в Донецькій області

04.01.2017, 16:54
Жебрівський: Справжню Україну треба будувати в Донецькій області - Фото
Павло Жебрівський
Глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський вважає, що справжню Україну потрібно почати будувати в Донецькій області. Про це він заявив в ефірі регіонального каналу.

За словами Жебрівського, ключове питання - це те, що люди регіону шукають самоідентифікацію справжнього українця.

"Нещодавно вони розуміли, що вони єдиний радянський народ, зовсім недавно ще були господарі Донеччини, які їм вказували - де працювати, де жити, як жити. Багато людей зараз замислюються, а хто я. Це дуже важливо для розуміння, що сьогодні вони українці. Українці не залежно від походження. І на сьогоднішній день важливо, що, саме самоідентифікація - це українець з Донеччини", - сказав Жебрівський.

За його словами, зустрічі з місцевими жителями дозволяють зробити висновок, що багато хто знайшов себе.

"Я зустрічаюся багато з президентом і прем'єром. І я їм сказав - справжню Україну потрібно почати будувати тут, на Донеччині, не у Львові, вони там всі знають, які вони українці... А тут люди, які шукають самоідентифікації, знаєте, як з чистого аркуша", - підкреслив Жебрівський.

Він додав, що якщо запустити єдині правила гри для всіх, то жителі регіону проявлять себе як справжні патріоти, українці.

20 листопада Жебрівський сказав, що на повне відновлення інфраструктури Донбасу потрібно більше $20 млрд.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини