RU

Жебрівський придумав, як переманити школярів Донецька

30.03.2016, 15:36
Жебрівський придумав, як переманити школярів Донецька - Фото
Фото: facebook.com/zhebrivskyi
У Донецькій області стартує інноваційний проект, який допоможе дистанційно отримати школярам окупованих територій український атестат. Про це повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський у себе в Facebook.

За його словами, вже розроблена нормативна база. "Зараз над створенням електронного навчального контенту працюють творчі групи педагогів. А для зручності обговорення результатів відкритий блог Дистанційна освіта школярів", - зазначив Жебрівський.

На сайті працює консультаційний пункт. Є розділ, що містить практичні рекомендації для забезпечення технічного супроводу.

Розміщений перелік шкіл, рекомендованих для екстерна. Планується розміщення електронних уроків та підручників, тестових завдань і методичних посібників.

З 1 вересня цього року почнеться апробація навчального онлайн процесу.

"Проект охопить кілька напрямків, в тому числі можливість дистанційного післядипломної освіти для дорослих. У перспективі - електронне навчання обдарованих учнів та дітей з особливими освітніми потребами", - зазначив Жебрівський.

Чиновникам Донецької області з 9 березня  заборонили їздити на окуповані території.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter в Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини