RU

Жебрівський: ОРДО заборгували за електрику 3,9 млрд грн

19.06.2017, 14:57
Жебрівський: ОРДО заборгували за електрику 3,9 млрд грн - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine
Глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що заборгованість окупованих територій регіону за електроенергію становить 3,9 млрд грн. Про це він повідомив у себе в Facebook.

"Ключова проблема, в якій нам потрібно рішення уряду, борги по неконтрольованій території: з 5,6 грн боргу за електроенергію - 3,9 млрд заборгувала неконтрольована Україною територія і без рішення уряду ми самі не зможемо впоратися з цим питанням", - зазначив Жебрівський .

За його словами, гостро стоїть проблема блокування рахунків комунальних підприємств за старі борги.

"Зараз рахунки води Донбасу і коммуненерго заблоковані саме по пені і штрафів", - уточнив він.

Глава Донецької облдержадміністрації додав, що сьогодні по області розрахунки жителів на рівні 111%.

"Коли надійдуть оплати по субсидіях і пільгах по газу від держави, вийдемо на рівень 143%, по електроенергії - понад 100%", - сказав Жебрівський.

Читайте також: Окуповані території Донбасу можуть залишитися без води

23 квітня повідомлялося, що Луганське енергетичне об'єднання, яке входить в холдинг Енергетичний стандарт Костянтина Григоришина, заявило про припинення поставок електроенергії в ОРЛО з 25 квітня.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і ВПЛ Георгій Тука заявив, що Луганське енергетичне об'єднання має борг перед ДП Енергоринок в сумі 5,2 млрд грн. Сума заборгованості розділена умовно між підконтрольноїю Україні територією і непідконтрольною приблизно навпіл.

ДНР і ЛНР - терористичні організації, які захопили за підтримки Російської Федерації частину Донецької та Луганської області України. Обидві організації створені, фінансуються і утримуються Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини