RU

Жанна Усенко-Чорна стурбована конфліктністю роботи ЦВК

02.02.2010, 14:02

Заступник голови Центральної виборчої комісії Жанна Усенко-Чорна стурбована конфліктністю роботи ЦВК і заявляє про тенденційність комісії при розгляді окремих питань. Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ж.Усенко-Чорна зазначила: "У зв'язку з ти, що ЦВК організовує свою роботу при розгляді окремих питань, у мене особисто виникає серйозний неспокій, наскільки об'єктивно зможе комісія розглядати надалі окремі думки і скарги, які надходять від суб'єктів виборчого процесу".

За її словами, останні засідання ЦВК свідчать про тенденційність при розгляді окремих питань. "До розгляду беруться документи, факти, що свідчать про позиції тільки однієї сторони. На мою думку, це дуже небезпечно, оскільки ЦВК має бути неупередженим арбітром і брати до уваги і зважувати всі матеріали і факти і приймати рішення так, щоб лише закон залишався арбітром", - сказала вона, додавши, що надалі робитиме все можливе для того, щоб спрямувати роботу ЦВК у таке річище.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини