RU

Жак Фор: МЗС України створив інформацію про відкликання французького посла

27.08.2011, 07:53
Жак Фор: МЗС України створив інформацію про відкликання французького посла - Фото
90da63d897f3af4d81ca981bd92e2076.jpg

Жак Фор: МЗС України створив інформацію про відкликання французького посла

Посол Франції в Україні Жак Фор вважає, що поширена в ЗМІ інформація про його відгук з дипломатичної посади була створена в стінах МЗС України. Про це він заявив в інтерв'ю виданню Тиждень.

"Ніхто не відкликав мене, як посла Франції, з України. Як посольство, так і Міністерство закордонних і європейських справ Французької Республіки виступили зі спростуванням цих чуток, які циркулюють навколо мене. Офіційна політична позиція моєї держави відносно судового процесу, про який ви згадали (судовий розгляд у відношенні Юлій Тимошенко, - ред.), була послідовно і публічно висловлена і мною особисто як послом в заявах для преси, і в комюніке МЗС Франції від 23 червня і 6 серпня. Останнє спростування з цього приводу, яке обнародувало міністерство, датоване 10 серпня".

"Відносно мого від'їзду я буду робити коментарі, коли природним чином настане час виступати з такими заявами. Додам: я шкодую, що така неправдива, брехлива інформація була створена в стінах МЗС України і поширена відносно мене в ЗМІ. Це некоректно", - підкреслив посол.

Фор також нагадав, що у Франції послів призначає своїм рішенням президент республіки на засіданні Ради міністрів зазвичай на трирічний термін. "Наступний посол повинен отримати агреман від влади країни, яка його приймає. Лише з моменту отримання відповіді на прохання про цей агреман призначення стає офіційним і оприлюднююється. Ця процедура є типовою для всіх країн світу", - пояснив посол Франції.

Нагадаємо, 9 серпня директор Департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин підтвердив інформацію про відкликання Фора. Він відмітив, що МЗС України невідомо, з чим пов'язаний відгук Фора.

Раніше спікер українського МЗС заявив, що Франція відкличе посла за слова на підтримку Тимошенко.

Справа Тімошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини