RU

Жінки-депутати просять Януковича помилувати Тимошенко

18.04.2013, 17:48
Жінки-депутати просять Януковича помилувати Тимошенко - Фото
Ірина Луценко
Більше 20 народних депутатів-жінок підписали клопотання про помилування незаконно засудженої екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко.

П'ятеро з них - Олександра Кужель, Марія Матіос, Людмила Денисова, Ірина Луценко та Лилия Гриневич - принесли документ Віктору Януковичу в його адміністрацію.

"Є чистий прецедент, зроблений президентом у випадку з Юрієм Луценком. Такий же прецедент ми просимо президента зробити і у випадку з Юлією Володимирівною... Ми просимо президента помилувати Тимошенко, зробити таку милість саме перед Великоднем. Дати їй можливість вже в судах захищатися вільною і лікуватися", - сказала Ірина Луценко, яку цитує прес-служба Народної самооборони.

Прес-служба партії Батьківщина у своїй заяві цитату Ірини Луценко використовує лише частково - без згадки прохань і необхідної милості з боку президента, в той же час апелюючи до незаконності дій стосовно Тимошенко.

За весь час перебування Тимошенко у в'язниці Януковичу було спрямовано понад 100 різних клопотань про помилування екс-прем'єра.

10 квітня 2013 року Українська Гельсінська спілка з прав людини звернулася до президента з клопотанням про помилування Юлії Тимошенко, у квітні 2012 року - глави християнських церков.

У березні 2012 року з аналогічним клопотанням до Януковича звернулися герої України, представники української інтелігенції, письменники, митці, науковці та видатні громадські та політичні діячі.

Крім того, під вимогою до Януковича звільнити Тимошенко підписалися більше 20 тис. громадян України.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини