RU

Згуладзе про реформу МВС: Поліцейським зможе стати кожен

25.12.2014, 12:50
Згуладзе про реформу МВС: Поліцейським зможе стати кожен - Фото
Катерина Згуладзе(фото - newsgeorgia.ru)
Поліцейським в Україні зможе стати кожен. Кандидати будуть відбиратися на відкритих конкурсах. Про це сьогодні в ході брифінгу заявила перший заступник міністра внутрішніх справ України Катерина Згуладзе.

"У конкурсі зможуть брати участь всі. Критерії - вік 18-35. Відібрані претенденти будуть направлятися в училища. Впевнена, що не всі закінчать ці навчальні заклади, але хто їх закінчить - буде справжнім новим поліцейським", - підкреслила Згуладзе. Вона також додала, що на цих конкурсах будуть висуватися й інші критерії відбору претендентів на професію поліцейського.

Згуладзе розповіла, що слабкими місцями в системі МВС є корупція і дублювання функцій. "Тому боротьба з корупцією має бути системною, також будуть скасовані служби з дублюючими функціями", - додала вона.

"Всі пострадянські країни стоять перед проблемою корупції. З цим ганебним явищем боротьба буде йти за двома основними напрямками: Каральні заходи та побудова системи таким чином, щоб корупцію можна мінімізувати", - зазначила заступник міністра.

За словами Згуладзе, реформа МВС почнеться по всій Україні, але в першу чергу у великих містах. Почнуть з Києва. "У середині січня заплановано реформування Державтоінспекції. Буде створена нова нормативна база, функціональний розподіл, підбір кадрів, і зокрема, людей, які будуть їх навчати. Адже ті, хто буде вчити поліцейських повинні самі вірити в те, чого навчають", - додала вона.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини