Згідно із законом Савченко на волю вийшли 5 тис вбивць - ГПУ

27.04.2016, 17:59
Згідно із законом Савченко на волю вийшли 5 тис вбивць - ГПУ - Фото
Владислав Куценко
Згідно із законом Савченко достроково на волю вийшли близько п'яти тисяч засуджених за тяжкі та особливо тяжкі злочини. Про це повідомив сьогодні на брифінгу прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко, передає кореспондент ЛІГА.net.

"Близько п'яти тисяч осіб, які вчинили особливо тяжкі і тяжкі злочини, користуючись цим законом, вже вийшли на свободу. Серед них - вбивці, грабіжники, ті, хто здійснював розбійні напади, інші тяжкі злочини", - сказав він.

Куценко відзначив, що в зв'язку із цим Генеральна прокуратура звертається до народних депутатів з проханням виправити цей закон.

"Його потрібно виписати так, щоб він не зачепив права тієї людини, яка сьогодні в Російській Федерації страждає за всю Україну - Надії Савченко. Його потрібно виписати і чітко диференціювати, щоб Надія Савченко в своїх правах не була ущемлена", - сказав прокурор ГПУ.

За словами Куценка, закон потрібно виправити таким чином, щоб грабіжники і убивці не підпадали під дострокове звільнення.

22 січня 2015 року президент України Петро Порошенко  підпимав перший закон, серед авторів якого - незаконно засуджена в РФ Савченко. Цей законопроект був внесений в Верховну Раду 5 листопада 2015 року, а 26 числа того ж місяця парламент схвалив його.

Відповідно до закону, суди зобов'язуються враховувати кожен день, який засуджені до позбавлення волі провели в СІЗО до винесення вироку, за два дня відбуття покарання.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Что вы знаете о психотерапии?