Зеркаль прокоментувала відмову від посади заступника голови АП

22.05.2019, 18:27
Зеркаль прокоментувала відмову від посади заступника голови АП - Фото
Елена Зеркаль (фото - LIGA.net)

Чиновниця подякувала за довіру до неї й заявила, що можливо коли-небудь погодиться на запропоновану президентом Володимиром Зеленським посаду

Заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль, коментуючи причини відмови від посади заступника голови Адміністрації президента, заявила, що кар'єрні рішення не повинні йти в розріз з її власними цінностями і принципами. Про це Зеркаль написала в Facebook.

Вчора на сайті Адміністрації президента з'явився указ про призначення Зеркаль на посаду заступника голови АП. Через годину документ був видалено. Чиновниця пообіцяла пояснити ситуацію пізніше.

У своєму пості Зеркаль зазначила, що її посада і роль в дипломатичній службі не змінилися - заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції.

"Я дуже люблю те, чим я займалася, займаюся і, сподіваюся, далі буду займатися", - написала вона.

Проте, Зеркаль подякувала за довіру до неї і заявила, що можливо коли-небудь погодиться на запропоновану президентом Володимиром Зеленським посаду. "Можливо, це колись і станеться", - написала заступник міністра закордонних справ.

"Посади важливі в контексті досягнення цілей, моєю метою є просування і захист інтересів України. А кар'єрні рішення не повинні йти в розріз з власними цінностями і принципами", - зазначила Зеркаль.

Зараз вона продовжує працювати в МЗС.

"Зовнішня політика - спільна справа президента і МЗС. Тому, взаємодія, конструктив і взаємоповага є критично важливими. Ми - одна команда і країна у нас одна", - підсумувала чиновниця.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II