Зеленському доведеться заплатити штраф

13.05.2019, 17:44
Зеленському доведеться заплатити штраф - Фото
Владимир Зеленский (фото - EPA)

Оболонський районний суд Києва оштрафував обраного президента Володимира Зеленського на 850 гривень за незаконну агітацію, а саме - за те, що він показав журналістам заповнений бюлетень під час голосування у другому турі. Таке рішення озвучив сьогодні головуючий суддя Владислав Дев'ятко.

"Суд постановив: Зеленського Володимира Олександровича визнати винним в скоєнні правопорушення, передбаченого статтею 212... кодексу України про адміністративні правопорушення та застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 50 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян - 850 грн", - сказав Дев'ятко.

Адвокат Зеленського Сергій Кальченко в коментарі журналістам зазначив, що в діях свого клієнта порушень не бачить, оскільки в них не було передвиборної агітації.

У день виборів, 21 квітня, поліція вручила Зеленському адмінпротокол за те, що під час голосування в присутності телекамер і виборців показав бюлетень з результатами свого волевиявлення, чим порушив закон. У його штабі заявили, що він зробив це "абсолютно випадково" і "без злого умислу". Однак на виході з дільниці його запитали, за кого він віддав свій голос, на що Зеленський відповів, що йому "не можна ні говорити про це, ні показувати".

Читайте також: Як Зеленський буде набирати міністрів і заступників: пояснює Данилюк

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского