Зеленського й Ляшка висунули кандидатами в президенти

21.01.2019, 15:31
Зеленського й Ляшка висунули кандидатами в президенти - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

На з'їздах сьогодні, 21 січня, партії Слуга народу і и Радикальна висунули Володимира Зеленського та Олега Ляшка кандидатами в президенти України. Про це повідомляють прес-служби партій.

Керівника виборчого штабу Зеленського Івана Баканова уповноважили на подачу документів до Центральної виборчої комісії з правом передоручення цих повноважень третім особам.

Ляшко на з'їзді озвучив деякі свої плани на випадок перемоги у виборах: пообіцяв переглянути або розірвати всі міжнародні угоди, за якими Україна поставляє сировину і робочу силу за кордон, скоротити чисельність парламенту до 250 осіб і заборонити більше двох разів балотуватися до ВР. Ще одна обіцянка - встановити "справедливу" ціну на газ.

Раніше Зеленський заявив, що в грудні зустрічався з президентом Петром Порошенком. Нібито його запросили, щоб запитати, чи буде він брати участь у президентських виборах в березні цього року. Шоумен відповів, що "думає".

Журналісти Радіо Свобода розшукали три російські компанії, які виробляють відео-, теле- і кінопродукцію в РФ: Вайсберг Пікчерс, Платінумфільм і Грін Філмс. Всі вони належать кіпрській компанії Green Family, яка є співзасновником Кварталу 95 в Україні. Бенефіціарами кіпрської компанії вказані Зеленський, його бізнес-партнери Андрій Яковлев, Борис і Сергій Шефіри, а також соратник Ігоря Коломойського Тимур Міндіч.

Зеленський визнав, що він - співвласник кінокомпанії в РФ.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииУбить в себе наркомана. История одного эксперимента