RU

Зеленський зустрівся з лідерами українських мусульман: фото

02.05.2019, 17:38
Зеленський зустрівся з лідерами українських мусульман: фото - Фото
Фото: facebook.com/said.ismagilov

Сьогодні новообраний президент Володимир Зеленський зустрівся з муфтіями і мусульманськими релігійними діячами. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив муфтій Духовного управління мусульман України Умма шейх Саїд Ісмагілов.

Ісмагілов розповів, що йому зателефонувала помічниця Зеленського після того, як він написав пост, в якому запитав, чи планує президент зустрітися з мусульманськими лідерами.

"Володимир Зеленський дав висловитися кожному по черзі", - написав Ісмагілов.

За його словами, Зеленському розповіли про активну участь мусульман у захисті єдності й свободи України, в розвитку громадянського суспільства, а також про арешти і порушення прав і свобод мусульман на окупованих територіях Криму і Донбасу.

"Пан Володимир Зеленський сказав, що він хоче єдності України і українського суспільства, закликає всіх до примирення і консолідації, і сподівається, що релігійні лідери сприятимуть цьому", - написав Ісмагілов.

"Також він зазначив, що потрібно залучати іноземних інвесторів з інвестиціями в різні галузі економіки, в тому числі і з мусульманських країн", - додав муфтій.

"В цілому - враження позитивні", - підсумував Ісмагілов.

30 квітня Зеленський зустрівся з главою Православної церкви України митрополитом Епіфанієм.

1 травня Зеленський зустрівся з митрополитом Московського патріархату  Онуфрієм.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини