Зеленський змінив директора Інституту стратегічних досліджень

Зеленський змінив директора Інституту стратегічних досліджень - Фото
Олександр Литвиненко (скріншот з відеозапису)
14.08.2019, 09:48

Посаду директора інституту отримав Олександр Литвиненко, який раніше був заступником секретаря РНБО

Президент Володимир Зеленський звільнив Василя Яблонського з посади в.о. директора Національного інституту стратегічних досліджень та призначив на посаду керівника Олександра Литвиненка. Відповідні укази опубліковані на сайті  Офісу президента.

Крім призначення Литвиненка на посаду, Зеленський також доручив новому директору розробити протягом двох місяців стратегію розвитку і пропозицію щодо реформування інституту, передбачивши його реорганізацію і скорочення чисельності співробітників.

В указі йдеться, що Литвиненко призначений "з метою посилення аналітико-прогностичного забезпечення роботи президента, РНБО в сфері нацбезпеки". Крім того, директор НІСД зобов'язаний супроводжувати проблемні питання у зовнішній політиці, економіці та суспільно-політичному розвитку України.

Довідка. Основні завдання та напрямки діяльності НІСД: надання президенту наукових рекомендацій з приводу прийняття конкретних рішень, наукова експертиза законопроектів та правових актів, розробка моделей суспільного розвитку країни і оптимізація методології прийняття суспільно-політичних рішень.

Популярне