Зеленський запропонував Раді спростити отримання громадянства

13.12.2019, 10:46
Зеленський запропонував Раді спростити отримання громадянства - Фото
Володимир Зеленський (Фото: прес-служба президента)

Президент Володимир Зеленський пропонує Верховній Раді спростити процедуру отримання українського громадянства для деяких категорій осіб. Відповідний законопроект внесений до парламенту, повідомляє прес-служба президента.

Зеленський пропонує при отриманні громадянства України замінити заяву про зобов'язання припинити громадянство іншої країни на подачу декларації про відмову від іноземного громадянства для тих, хто проходив або проходить військову службу за контрактом, допомагав у забезпеченні національної безпеки і оборони, а також для громадян держави-агресора або держави-окупанта, які зазнали переслідувань.

Згідно із законопроектом, особи, які претендують на держслужбу, службу в органах місцевого самоврядування та в правоохоронних органах будуть зобов'язані подавати декларацію про відсутність іноземного громадянства.

Крім цього, законопроект розширює коло осіб, які мають підстави для отримання громадянства України за територіальним походженням, скорочує список незалежних від людини причин неотримання документа про припинення іноземного громадянства, переглядає підстави для втрати громадянства України і уточнює підстави для скасування рішення про отримання громадянства.

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектЧетыре финансовые ошибки бизнеса, которых можно избежать