RU

Зеленський з великою перевагою випереджає Порошенка: опитування

11.04.2019, 11:28
Зеленський з великою перевагою випереджає Порошенка: опитування - Фото
Петр Порошенко и Владимир Зеленский (коллаж - LIGA.net)

Майже дві третини опитаних виборців, які збираються голосувати і визначилися, у другому турі виборів президента мають намір віддати голос за шоумена Володимира Зеленського, чий рейтинг випереджає рейтинг глави держави Петра Порошенка більш ніж удвічі. Про це повідомив заступник директора соцгрупи Рейтинг Любомир Мисів, представляючи результати опитування, проведеного з 5 по 10 квітня.

На питання, за кого з двох кандидатів ви будете голосувати у другому турі, всі респонденти відповіли так: 51% - за Зеленського, 21% - за Порошенка. Ще 18% не визначились, 10% сказали, що не братимуть участі у виборах.

Серед тих, хто збирається голосувати, результати такі: 61% - Зеленський, Порошенко - менше 25%.

Серед тих, хто має намір голосувати і вже визначився, результат був би таким: 71,4% - за Зеленського і 28,6% - за Порошенка.

Мисів зазначив, що електоральний показник Зеленського постійно зростає, при цьому показник Порошенка залишається незмінним.

Зеленський лідирує серед всіх вікових груп виборців, навіть в старших.

Якщо говорити про регіональний аспект - то у Зеленського найміцніші позиції на сході і півдні України, також в центральних. У західних областях у нього однакові показники з Порошенком.

61% опитаних вірять в те, що наступним президентом України буде Зеленський, 17% - Порошенко, ще 22% не визначилися в цьому питанні.

Інші соціологічні компанії свої опитування поки не представляли.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини