Зеленський все одно може розпустити Раду - Луценко

Зеленський все одно може розпустити Раду - Луценко - Фото
Ірина Луценко (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)
17.05.2019, 13:40

Блок Петра Порошенко готовий до чергових і позачергових виборів, повідомила Ірина Луценко

Обраний президент Володимир Зеленский  все одно може розпустити парламент, вважає депутат  БПП Ірина Луценко. Блок Петра Порошенка готовий до чергових і позачергових виборів, зазначила вона.

За словами Луценко, вихід НФ з коаліції означає, що інсинуації з приводу того, що коаліції не було, - неправда. Вона нагадала, що сьогодні починається відлік 30 днів для формування нової парламентської більшості.

"Чи означає це що Зеленський все одно може розпустити парламент? Так", - сказала вона.

Раніше сьогодні фракція  Народний фронт оголосила про вихід з коаліції: остання формально припинила існування. Радикальна партія заявила - вони готові увійти до нової коаліції.

Як писала  LIGA.net  в аналітичному матеріалі (відкрити його), розпуск коаліції позбавить обраного президента Володимира Зеленського  конституційних повноважень для розпуску парламенту. Вчора Рада призначила дату інавгурації Зеленського - це 20 травня. У Зеленського не надто задоволені датою. Сьогодні Порошенко підписав указ про інавгурацію: в АП команди радилися разом.

Віце-спікер парламенту Оксана Сироїд вважає, що, якщо Зеленський захоче розпустити Верховну Раду, він все одно це зробить, "незважаючи на юридичні формальності".

Популярне