Зеленський: Вплив Сороса на Україну - перебільшення

11.02.2020, 13:24
Зеленський: Вплив Сороса на Україну - перебільшення - Фото
Джордж Сорос (фото - ЕРА)

Президент Володимир Зеленський не відчуває впливу американського мільярдера Джорджа Сороса на Україну. Про це він заявив в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

За словами Зеленського, він ніколи не зустрічався із Соросом і точно не один із "соросят". Президент заявив, що чув цей термін, який деякі депутати зі Слуги народу використовують відносно нинішнього Кабміну, і сприймає його з гумором. Питання нібито існуючого впливу Сороса на Україну він вважає перебільшенням.

У той же час, Зеленському не подобається ситуація, коли весь уряд "однаковий". Президент вважає, що повинні бути різні точки зору і різні прогнози, тому в уряді повинні бути і "соросята", і "антисоросята", і, працюючи разом, члени уряду повинні в першу чергу виконувати свої завдання.

Джордж Сорос - фінансист, відомий створенням і підтримкою ряду культурних і науково-освітніх фондів, що просувають цінності ліберальної демократії. В Україні Сорос фінансував ряд проектів через фонд "Відродження" та отримав із рук п'ятого президента Петра Порошенка Орден Свободи. Ім'я Сороса часто використовують у конспірологічних теоріях у різних країнах, включаючи Росію, як зовнішню ворожу силу, яка нібито прагне завдати шкоди під виглядом допомоги.

Читайте також: "Зростають у гніздечку соросята": як Джорджа Сороса роблять головним ворогом України

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю