Зеленський вніс в Раду перші закони: список

29.08.2019, 17:04
Зеленський вніс в Раду перші закони: список - Фото
Володимир Зеленський (Фото: прес-служба президента України)
оновлено

Президент  Володимир Зеленський вніс перші законопроекти до Верховної Ради IX скликання. Про це свідчать дані з сайту Верховної Ради.

Президент вніс до Ради проект закону про особливу процедуру усунення президента України з поста (імпічмент) N1012.

Дивіться також: Хроніка першого дня нової Верховної Ради: всі важливі події

Також Зеленський запропонував проект закону про внесення змін до деяких законів, що регулюють діяльність Національної гвардії N1007.

Зеленський вніс проект внесення змін до Конституції (скасування адвокатської монополії) N1013.

Президент вніс проект внесення змін до статті 106 Конституції (закріплення повноважень президента створювати незалежні регуляторні органи, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ), призначати на посади та звільняти з посади директора НАБУ і директора Державного бюро розслідувань).

Також було запропоновано проект закону про внесення змін до 93-ї статті Конституції (про законодавчу ініціативу народу) N1015.

Зеленський запропонував проект закону про внесення змін до деяких законів щодо діяльності органів суддівського управління N1008.

Наостанок Зеленський вніс ряд наступних законопроектів:

Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів про відстрочку застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію N1030.

Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції N1029.

Проект закону про внесення змін до 85-ї і 81-ї статті Конституції (додаткові підстави дострокового припинення повноважень народного депутата) N1028-1027.

Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів про підстави передачі справи на розгляд Великої палати Верховного суду і про терміни повернення адміністративних справ N1026.

Проект закону про внесення змін до Закону Про Вищий антикорупційний суд N1025.

Проект закону про внесення змін до Закону Про протидію корупції (про викривач корупції) N1010.

Проект закону про внесення змін до Закону Про оборону (про організацію державної оборони) N1011.

Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів про першочергові заходи реформування органів прокуратури N1032.

Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів про конфіскацію незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та покарання за придбання таких активів N1031.

  • Дострокові вибори в Раду відбулися 21 липня.
  • До парламенту пройшли: Слуга народу (43,16%), Опозиційна платформа/За життя (13,05%), Батьківщина (8,18%), Європейська солідарність (8,10%) і Голос (5,82%).
  • 29 серпня відбулося перше засідання Верховної ради IX скликання.
  • Президентська партія Слуга народу має монобільшість цьому скликанні парламенту.

Читайте також: Парламент як знаряддя змін. Що зможе нова Рада

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского