RU

Зеленський: виконання Мінська-2 у версії Кремля буде помилкою

11.12.2019, 12:57
Зеленський: виконання Мінська-2 у версії Кремля буде помилкою - Фото
Володимир Зеленський (Фото: прес-служба президента)

Буде помилкою виконати другі мінські угоди в тій послідовності, на якій наполягає Кремль: спочатку вибори на нині окупованій території Донбасу - і тільки потім передача Україні контролю над східним кордоном з РФ. Про це заявив після нормандського саміту президент Володимир Зеленський.

За його словами, коли він прийшов до влади і почитав "Мінськ-2", то "відчував і розумів - це найскладніше питання" (мова про 11-й пункт угод, - ред.).

Читайте також: Текст угоди Мінська-2 (12.02.2015) і "Нормандії-4"

"І як із цього вийти - ніхто не знає. Тому що прийняти це в тому вигляді, як воно там є - неправильно. Можливо або неможливо? Ну, ми ж розуміємо: якщо підписали, значить, можливо. Але - неправильно. Це буде помилка", - підкреслив голова держави.

Зеленський розповів, як на саміті "пояснював" лідеру країни-окупанта Росії Володимиру Путіну, що є світова статистика збройних конфліктів, зав'язаних на темі виборів та контролю кордону.

"Не хочу помилитися: або 320, або 230 було конфліктів. І у всіх цих конфліктах, якщо кордон передавався під контроль після виборів, знову була ескалація. Є така статистика, і навіщо нам з вами практикувати це в Україні? Ось про що я говорив", - повідомив Зеленський журналістам на виході з Єлисейського палацу вночі 10 грудня.

Читайте також: Путін згадав про російську мову в Україні, Зеленський відповів

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини