RU

Зеленський узяв собі радника з питань безбар'єрності

15.06.2021, 20:56
Зеленський узяв собі радника з питань безбар'єрності - Фото
Володимир Зеленський (Фото: пресслужба президента)

В Офісі президента трансформували інститут уповноважених президента – тепер замість них працюватимуть радники. Один із напрямків вирішено замінити. Про це повідомляє пресслужба ОП.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Мета трансформації – "розширення гуманітарних аспектів діяльності інституту уповноважених президента" і розширення функціональних можливостей наявних посад.

Так, істотно розширюється напрямок державної роботи в області прав людей з інвалідністю. У ньому буде працювати новий радник – уповноважений президента з питань безбар'єрності.

"Сучасне прочитання поняття безбар'єрності та дійсно безпечного доступного середовища передбачає врахування потреб усіх громадян, включно людей з інвалідністю, що має бути реалізовано в повному обсязі", – йдеться в повідомленні.

На посаду радника-уповноваженого президента з питань безбар'єрності призначено Тетяну Ломакіну, голову громадської організації Безбар'єрність.

Довідка. Тетяна Ломакіна з 2010 до 2015 року включно працювала заступником мера Маріуполя, з 2015 року – радником мера.


Напрямок державної роботи з прав дітей поширюється на сферу дитячої реабілітації. Відповідні обов'язки виконуватиме радник-уповноважений президента з прав дитини та дитячої реабілітації. На цю посаду призначена  Дар'я Герасимчук, виконавчий директор громадської організації Відчуй.

Довідка. На сайті Відчуй Дар'я Герасимчук представлена ​​як мама дитини з діагнозом "глухонімота". Вона організовує інклюзивні табори, проводить тренінги Inclusive friendly, на яких навчає правильно комунікувати з людьми з інвалідністю. Паралельно консультує батьків, які виховують дітей із порушеннями слуху.


Напрямок уповноваженого з питань реабілітації учасників бойових дій залишається за Вадимом Свириденком.

В ОП також повідомили, що відбулася заміна напрямку уповноваженого президента з питань контролю за діяльністю СБУ.

"Тепер буде працювати радник-уповноважений президента з питань Фонду президента щодо підтримки освіти, науки і спорту. Завдяки цій заміні вдасться активізувати виконання державних гуманітарних програм, спрямованих на розвиток людини і прогрес суспільства. Цим радником-уповноваженим призначена Ольга Будник", – сказано в повідомленні.

Читайте також: В Одесі на кладовищі знайшли трьох пацієнтів психлікарні – сказали, що їх вивезли силою

Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини