RU

Зеленський: Українцям не важливо, єврей їхній президент, християнин або мусульманин

10.09.2020, 12:07
Зеленський: Українцям не важливо, єврей їхній президент, християнин або мусульманин - Фото
Володимир Зеленський (Фото: прес-служба президента)

Президент  Володимир Зеленський вважає, що не був мішенню антисемітських висловлювань ні під час виборчої кампанії, ні після обрання президентом. Про це він заявив в інтерв'ю  The Jerusalim Post.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Українців не хвилює, єврей їхній президент, християнин або мусульманин, поки він захищає інтереси українського народу", - заявив Зеленський.

Він зазначив, що тимчасові обмеження для паломників-хасидів в Умані були введені за запитом Ізраїлю і узгоджені на різних рівнях керівництва обох країн.

Президент висловив співчуття, що суворі заходи карантину через пандемію коронавірусу привели до неприємних наслідків для паломників. Незважаючи на тимчасові заходи з боротьби з COVID-19, гостям з Ізраїлю і з усього світу будуть завжди раді в Україні і в Умані, зазначив він.

Зеленський засудив антисемітські напади на хасидів в Умані і запевнив, що держава тісно співпрацює з місцевою владою та представниками єврейської громади, щоб захистити паломників.

"Ми відповідаємо на будь-яку антисемітську агресію. За дослідженням Pew Research Center в 2018 році, Україна - країна з найнижчим рівнем антисемітизму в Східній Європі", - заявив Зеленський.

Денис Юдин
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини