RU

Зеленський опублікував указ про розпуск ВР і призначення виборів

21.05.2019, 18:15
Зеленський опублікував указ про розпуск ВР і призначення виборів - Фото
Володимир Зеленський (фото - president.gov.ua)

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. Текст документа опублікований на сайті АП.

Позачергові вибори до Верховної Ради призначені на 21 липня 2019 року.

В указі зазначається, що президент прийняв таке рішення, "керуючись частиною другою статті 77, частинами шостою та сьомою статті 83, пунктом 1 частини другої статті 90 Конституції України та відповідно до пунктів 7 і 8 частини першої статті 106 Конституції України"

"Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування", - сказано в документі.

У команді Зеленського журналісту LIGA.net пояснили, що указ буде опублікований після засідання Ради.

Сьогодні в Адміністрації президента відбулася зустріч Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп.

Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання і призначення дострокових парламентських виборів.

"Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції - 4%. Це - оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов'язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску - з 2016 року не існувало коаліції", - заявив Зеленський.

Читайте також: Як опротестувати указ президента про розпуск Верховної Ради

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини