Зеленський розповів про найбільше розчарування

10.10.2019, 17:43
Зеленський розповів про найбільше розчарування - Фото
Володимир Зеленський (Фото: прес-служба президента)

За словами президента, "найбільше розчарування - це люди з політичного середовища"

На прес-марафоні президент Володимир Зеленський  розповів журналістам про найбільше розчарування, з яким він зустрівся з першого дня на посаді глави держави.

"Найбільше розчарування, яке є з першого дня, і я в ньому живу - це люди з політичного середовища. Люди, які були в політиці, які займали різні посади і які були нібито чесними - сам формат їх поведінки: говорю одне, роблю інше, такі інтриги, як я бачу в цілому в політиці, не тільки в Україні", - розповів він.

"Моє найголовніше розчарування - з приводу людей, які займаються політикою. Краще набирати людей не з політики, а набирати людей, які будуть робити помилки, але ви не будете в них розчаровані. Тому що помилку виправити можна, а людей, яких я бачу, виправити неможливо. Це інше середовище, інша ментальність, це зовсім якийсь інший народ. Просто дивно, що в одній людині кілька людей. Для мене це найголовніше розчарування", - заявив президент.

Говорячи про помилки, Зеленський сказав: "Про головну мою помилку я, напевно, зможу сказати після того, як пройде мій президентський термін, я тоді зрозумію, проаналізую. Помилки є".

Дивіться також: 300 журналістів. Зеленський проводить прес-марафон - трансляція

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями