RU

"Тільки на кордоні з РФ". Зеленський проти миротворців у Донбасі

13.09.2019, 12:23
Володимир Зеленський (Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Президент Володимир Зеленський заявив, що не піднімає тему миротворців, в тому числі і в мінському процесі. Про це він сказав під час виступу на 16-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES).

"Я дуже обережно ставлюся до теми миротворців на Донбасі... Я не хочу, щоб у нас з Донбасом був сценарій абхазький або було Придністров'я, коли миротворці стануть на лінії розмежування, і після нікуди не підуть, бо їх просто не можуть пустити" , - заявив президент.

Зеленський розповів, що не піднімає тему миротворців, і цю тему також не піднімають в мінському процесі. Водночас, президент сказав: "Я буду задоволений, якщо миротворці будуть на кордоні України і Росії. Будь ласка, туди ми їх запрошуємо. Хотів би там допомоги, там миротворчу місію ми бачимо".

  • У жовтні 2018 року спецпредставник Держдепу США по Україні Курт Волкер заявив, що тільки РФ блокує введення миротворців в Донбас.
  • 6 липня командувач ООС Олександр Сирський заявив, що просте розведення сторін і введення миротворців нічого не вирішить, а тільки заморозить конфлікт в Донбасі.
Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини