Зеленський про санкції: Ви втрачаєте гроші? А ми втрачаємо людей

13.09.2019, 11:25
Зеленський про санкції: Ви втрачаєте гроші? А ми втрачаємо людей - Фото
Володимир Зеленський (Фото: Сергій Долженко/ЕРА)

На думку президента, єдиний шлях для завершення війни - дипломатія

Президент Володимир Зеленський порівняв санкції, накладені на Росію, з податком "для забезпечення порядку" і заявив, що санкції повинні бути збережені. Про це він сказав під час виступу на 16-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES).

Президент заявив, що єдиний шлях для завершення війни і повернення територій України - дипломатія. Санкції, на його думку, це "потужна і дієва зброя". "Я не втомлюся повторювати це нашим світовим партнерам, які нам допомагають, дуже вдячний. Але іноді вони думають про зняття санкцій. Ви втрачаєте гроші... Серйозно? Ну вибачте, ми втрачаємо людей", - сказав Зеленський.

За його словами, санкції - це "податки, необхідні для світового порядку". "Якщо завгодно, це податок заради миру. І поки він не буде відновлений, санкції повинні бути збережені", - вважає Зеленський.

  • 20 червня Європейська Рада, крім "річного" пакета кримських санкцій проти РФ, на шість місяців продовжила секторальні санкції ЄС проти Росії - пов'язані з невиконанням мінських угод.
  • 12 вересня ЄС на півроку продовжив санкції проти РФ.
Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации