Зеленський про повернення Криму з окупації: Є кілька ідей

13.09.2019, 12:04
Зеленський про повернення Криму з окупації: Є кілька ідей - Фото
Володимир Зеленський (Фото: прес-служба президента)

За словами президента, ідеї про повернення півострова є, але озвучувати їх поки зарано

Президент Володимир Зеленський заявив, що в ситуації з поверненням Криму з російської окупації є кілька ідей, але поки їх озвучувати занадто рано. Про це він сказав сьогодні на 16-й зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії.

"З приводу Криму - найскладніша ситуація, я так думаю. У мене не було зустрічі поки ні в нормандському форматі, ні з президентом РФ Володимиром Путіним, найскладніша ситуація у нас буде саме з поверненням Криму. Скажу чесно, ми думаємо, у нас є кілька форматів, є кілька ідей. Але я не можу вам про це говорити, це занадто рано. Це буде як з обміном, тому я не хочу, щоб хтось використав наші ідеї", - зазначив Зеленський.

За його словами, він проводить важливі зустрічі з цього приводу. "Я очікую зустрічі з президентом США. Ми думаємо про модель. Якщо можна, я зупинюся на цьому. Ми будемо боротися, щоб повернути Крим, і не тільки словами", - сказав він.

13 вересня повідомлялося, що в Києві в Мистецькому Арсеналі триває 16-а щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES). Тема цього року - "Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі".

  • Раніше Зеленський порівняв санкції проти Росії з податком "для забезпечення порядку".
Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить